Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine – 24. mérkőzésnap

#PrvaliigaFBiH #HNKTomislav #Klubportal

24. meccsnap

Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine – 24. mérkőzésnap

Ezen a szombaton, 04.05.2024-én 17:00 órakor a HNK Tomislav Tomislavgrad mérkőzik meg ellenfeleivel a Gradski stadion Luke Gračanicában. 

A csapat jelenleg 6 ponttal a 34. helyen áll a bajnoki tabellán.

Igyekeznek majd visszapattanni és megszerezni 3 fontos pontot ezen a közelgő mérkőzésen.

Ha rajongsz a HNK Tomislavért, vagy csak szereted a nagyszerű amatőr focit nézni, feltétlenül kövesd élőben a mérkőzést Klubportálunk platformján. Átfogó Klubportal CMS és Liga Menedzsment Szoftverünk lehetővé teszi számunkra, hogy könnyen kezeljük a klub weboldalát, a bajnokság menetrendjét, a tabellákat, az eredményeket és a játékos statisztikákat. 

A Klubportal segítségével naprakészen tarthatjuk a legfrissebb híreket, meccsfrissítéseket és kiemelt eseményeket – mindezt egy helyen. Ráadásul innovatív kameramegoldásunk lehetővé teszi, hogy élőben közvetítsük a játékot operatőr nélkül, így egyetlen percet sem fog kihagyni az eseményekből. 

Feltétlenül látogassa meg klubunk weboldalát a hnktomislav.com címen, hogy többet megtudjon csapatunkról, a bajnokságról és arról, hogyan vehet részt benne.

Várunk szeretettel a stadionban, vagy online hangolódni ezen a szombaton!

#PrvaliigaFBiH #HNKTomislav #Klubportal

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
E-mail
WhatsApp
Telegram
Skype
Lapozzon a lap tetejére